Będzie sequel Mamma Mia!

Najprawdopodobniej będziemy mogli zobaczyć film Mamma Mia 2. Producentką ma być Judy Carter, która zajmowała się 1 częścią. Pierwsza część była wielkim przebojem, który zarobił ponad 600 milionów dolarów. Ciekawe czemu dopiero teraz się zdecydowano na nakręcenie drugiej części tego hitu.
Póki co nie znamy szczegółów, jednak jak donoszą plotki w filmie ponownie zobaczymy Meryl Streep oraz przynajmniej na chwilę powinien pojawić się Pierce Brosnan. Reżyserem najprawdopodobniej będzie Casey Nicholaw, który na Broadwayu odniósł sukces m.in. przedstawieniem “The Book of Mormon”.
W 1 części niezależna i pełna temperamentu Donna (Meryl Streep) prowadzi mały hotel na greckiej wyspie. Wychowuje ona córkę Sophie (Amanda Seyfried), która jest szczęśliwie zakochana i zamierza niedługo wyjść za mąż. Donna postanawia zorganizować ślub wraz ze swymi dwiema wiernymi przyjaciółkami, z którymi tworzyła kiedyś zespół Donna i Dynamitki: ułożoną Rosie (Julie Walters) oraz Tanyą (Christine Baranski), kobietą wielokrotnie rozwiedzioną. Kobieta nie ma pojęcia, że Sophie potajemnie zaprosiła na ślub trzech gości. Sophie, chcąc się dowiedzieć, kto jest jej ojcem, sprowadziła do Grecji mężczyzn, z którymi Donna miała przygody miłosne 20 lat wcześniej. W trakcie jednej magicznej doby przekonamy się, że stara miłość nie rdzewieje. W filmie usłyszymy piosenki ABBA.